"Będziemy szli nieprzerwanie
w ulewie, skwarze, huraganie
przez chwiejne mosty, grząskie bagna
chaszcze, pustynie i mokradła..."

Militaria, wspinaczka, terenozawstwo - to wszystko czeka na Ciebie!

Aktualna wersja tej strony dostępna jest pod adresem:
http://pustynnaburza.prv.pl
  • Reklama:
  • Medale - odznaczenia, numizmaty

Newsy

ważne informacje i nowości na stronie:

Pustynna Burza 2012 odwołana

3 kwietnia 2012

Do wszystkich sympatyków „Pustynnej”...

Wbrew sobie, choć czas stawić czoła faktom, my – organizatorzy imprezy chcemy poinformować Was o zakończeniu tego okresu w naszym życiu, gdy podczas długiego weekendu majowego wspólnie działaliśmy na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Impreza zaczęła się kręcić 17 lat temu, i z małego biwaku jednego środowiska, zamieniła się w imprezę, która zawsze dla nas wszystkich była ważnym momentem.

Ale wszystko, co dobre lubi się kończyć.

Może to znak czasów, może brak pomysłów, może za dużo przeszkód, które zaczęliśmy napotykać na swojej drodze...
Chcemy Wam bardzo podziękować za 17 lat powodów do wyzwań, dobrej zabawy, długoletnich przyjaźni z Wami i możliwości samorozwoju. Widok Was na każdej edycji, był największą satysfakcją i poczuciem, że misja się udała po raz kolejny.
Dlatego – dziękujemy i do zobaczenia w innym miejscu i w innym czasie!

W kwestiach zwrotu wpłat za udział w PB, bardzo prosimy o kontakt z biurem PB.

Czuwaj!
Sztab „Pustynnej Burzy 2012”

Kontakt z biurem PB »

Zapraszamy na Pustynną Burzę 2012!

13 lutego 2012

Skład sztabu zatwierdzony, regulamin zaktualizowany, program opracowany. Niniejszym otwieramy rejestrację patroli i serdecznie zapraszamy Was do uczestnictwa w XVII edycji gry! Czeka na Was moc atrakcji, dla najlepszych turystyczne nagrody, a dla wszystkich dużo dobrej zabawy i niepotwarzalna atmosfera. Kto był ten wie, kto nie był - niech sprawdzi!

Najważniejsze zmiany w regulaminie, to wzrost kosztów wpisowego (o całe 5 zł ;) oraz zmiana szefa biura PB, którą to funkcję (ku uciesze wielu) w tym roku pełnić będzie dh. Daria Galant. Tym samym zmienia się adres i telefon biura PB - pamiętajcie!

Zeszłoroczna wpadka sporo nas nauczyła, stąd trzymajcie kciuki i promujcie imprezę wśród znajomych, a wkrótce zobaczymy się w leśnej głuszy (lub miejskiej dżungli...). W miarę możliwości zgłaszajcie się bez oczekiwania na koniec terminu (upływającego 31 marca), liczba zgłoszeń jest dla nas ważnym czynnikiem, nad którym musimy zapanować.

Do zobaczenia wkrótce!

Regulamin PB 2012 »

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy »


Pustynna Burza na Facebooku

12 lutego 2012

Przygotowaliśmy dla Was facebookowy "fanapage" gry. Będzie on służyć przekazywaniu Wam bierzących informacji oraz wspomóc działania marketingowe, w które - mamy nadzieję - także się włączycie!
Kto się czubi, ten się lubi - więc nie dajcie się prosić - kto ma konto FB, niech czym prędzej klika w przycisk poniżej :)


Nadciąga Pustynna Burza 2012

23 stycznia 2012

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że po zeszłorocznym potknięciu, sztab PB intesywnie pracuje nad tegoroczną edycją gry, która - o ile nie spotka nas totalny kataklizm - odbędzie się tradycyjnie w długi majowy weekend.

Szczegóły, regulaminy, terminy przedstawimy Wam już wkrótce - śledźcie uważnie stronę PB oraz forum gry.

Podyskutuj na forum o PB 2012 »

www.pustynnaburza.prv.pl

Ostatnia aktualizacja: 24 stycznia 2012 Webmaster: Sławomir "Kapsel" Borowy